Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co zrobic by dostatcznie wyrzezbic sobie ciało ?


Mihau.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ! Mam 15 lat , ważę 66 kg i mam 176 cm wzrostu. Jestem masywny , mam grube kosci od zawsze udzielam się sportowo ,jednak chciałbym mieć tzw. kaloryfer. Napisze tez ,że. masy i ilości mięśni mam idealną dla przykładu uda i zdecydowanie łydki mam masywne wystarczy wyrzezbic.

Opublikowano

Witam ! Mam 15 lat , ważę 66 kg i mam 176 cm wzrostu. Jestem masywny , mam grube kosci od zawsze udzielam się sportowo ,jednak chciałbym mieć tzw. kaloryfer. Napisze tez ,że. masy i ilości mięśni mam idealną dla przykładu uda i zdecydowanie łydki mam masywne wystarczy wyrzezbic.

 

Coś mi się zdaje, że ta masa to jeśli jest to sam tłuszcz, wątpię, że robiłeś trening typowo na masę...

 

A jak chcesz kaloryfer to odpowiednia dietka + mało tłuszczu, do tego trening np. ABS II i bieganie żeby zgubić zbędny tłuszcz z brzucha ;)

Opublikowano

Witam ! Mam 15 lat , ważę 66 kg i mam 176 cm wzrostu. Jestem masywny , mam grube kosci od zawsze udzielam się sportowo ,jednak chciałbym mieć tzw. kaloryfer. Napisze tez ,że. masy i ilości mięśni mam idealną dla przykładu uda i zdecydowanie łydki mam masywne wystarczy wyrzezbic.

Masywne nogi = tłuszczyk. Jadłeś normalnie, nie miałeś diety, piłeś świństwa, dlatego teraz nie masz masy, a po prostu dodatkową 'rzecz' do zrzucenia. Nie jest 'ona' jakaś duża, bo masz prawidłowe BMI ciała, jednak, aby wyrobić mięśnie, które będą naprawdę widoczne, musisz posiadać maksymalnie 3% tłuszczu w organizmie.

 

66:100x3= ~2 kg.

Opublikowano

Wychodź na dwór, ćwicz. Graj w piłke/kosza. Kup sobie jakieś hantle, jedz zdrowiej. Tak na początek. :)

SfNLBCX.png


By Cristiano.


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...